OBCHODNÍ PALÁC SPARKASSE

v centru Karlových Varů,

u Vřídelní kolonády

Vyhlášená

Dům s byty, nebytovými prostory a půdou s možností vestavby dalších bytů, Chlumec u Ústí nad Labem

Číslo
CSDD/3/26, veřejná dražba
Adresa
Popis

Pozemek parc.č. 159/1, součástí je stavba: Chlumec, č.p. 52, vše v katastrálním území Chlumec u Chabařovic, obec Chlumec, včetně všech součástí a příslušenství. 

více
 
Vyvolávací cena 2 625 000 Kč
Aktuální cena – Kč
Začátek 9.9.2026, 18:00
Konec 10.9.2026, 16:00
Vyhlášená

Rodinný dům se zahradou a stodolou Blovice, okres Plzeň - jih

Číslo
SSCS/ND/1/25/O, veřejná dražba nucená, opakovaná
Adresa
Popis
Pozemek parc.č. St. 191/1, součástí je stavba: Blovice, č.p. 108, a pozemky parc.č. 15 a 16/1, vše v katastrálním území Blovice, obec Blovice, včetně všech součástí a příslušenství. 
více
 
Vyvolávací cena 1 353 334 Kč
Aktuální cena – Kč
Začátek 9.9.2026, 18:00
Konec 10.9.2026, 16:30
Vyhlášená

Rodinný dům 5+2, 1675 m², Lesní Albrechtice

Číslo
CSDD/7/26-1, veřejná dražba
Adresa
Popis
Pozemek parc.č. St. 37/1, součástí je stavba: Lesní Albrechtice, č.p. 41, pozemek parc.č. St. 37/2, součástí je stavba: bez čp/če, pozemek parc.č. 53 a pozemek parc.č. 269, vše v katastrálním území Lesní Albrechtice, obec Březová, včetně všech součástí a příslušenství.
více
 
Vyvolávací cena 1 856 000 Kč
Aktuální cena – Kč
Začátek 14.9.2026, 18:00
Konec 15.9.2026, 16:00
Vyhlášená

Pozemky 990 m², Lesní Albrechtice

Číslo
CSDD/7/26-2, veřejná dražba
Adresa
Popis
Pozemky parc.č. 54/2, 97/1, 880/6, vše v katastrálním území Lesní Albrechtice, obec Březová, včetně všech součástí a příslušenství.
více
 
Vyvolávací cena 150 700 Kč
Aktuální cena – Kč
Začátek 16.9.2026, 18:00
Konec 17.9.2026, 16:00
Vyhlášená

Velký dům (vhodný dispozičně i pro samostatné byty) s nevyužitým podkrovím, garáží a zahradou

Číslo
CSDD/8/26, veřejná dražba
Adresa
Popis
pozemek parc.č. 1985, součástí je stavba: České Velenice, č.p. 82, a pozemek parc.č. 1724, vše v katastrálním území České Velenice, obec České Velenice, včetně všech součástí a příslušenství
více
 
Vyvolávací cena 3 657 550 Kč
Aktuální cena – Kč
Začátek 16.9.2026, 18:00
Konec 17.9.2026, 16:30
Vyhlášená Uzávěrka přihlášek: 21.09.2026

Pronájem 1+1, (44 m²) se sklepem, Hollarovo nám. 2258/1, byt č. 9, Praha 3 – Vinohrady

Číslo
P3PII/15/2258/9, aukce dobrovolná
Adresa
Popis

Aukce pronájmu bytu z majetku Městské části Praha 3. Uzávěrka přihlášek do aukce včetně složení kauce 21. 9. 2026 do 18:00 hod (více v aukční kartě).

Změna Podmínek výběrového řízení na pronájem bytů formou elektronické aukce od 20.5.2026: vítěz musí doložit příjmy členů budoucí domácnosti za posledních 6 měsíců a nabídnuté nájemné nesmí přesáhnout 40 % průměrného čistého příjmu domácnosti.

Účastnit aukce se mohou pouze fyzické osoby – občané ČR, členského státu Evropské unie, Ukrajiny nebo členského státu ESVO, tj. Lichtenštejnska, Švýcarska, Norska a Islandu,

nebo které jsou rodinnými příslušníky občanů členských států Evropské unie ve smyslu čl. 24 směrnice Evropského parlamentu a Rady č. 2004/38/ES,

nebo které mají postavení dlouhodobě pobývajícího rezidenta v členském státě Evropské unie ve smyslu směrnice Rady č. 2003/109/ES,

nebo jsou jinými osobami, kterým obecně závazné právní předpisy či závazné mezinárodní smlouvy stanoví právo na rovný přístup v oblasti bydlení v ČR.

 

 

Poloha:

Bytový dům je umístěn v klidné okrajové části Vinohrad. Občanská vybavenost se nachází v okolí. Výborná dopravní dostupnost do centra – stanice metra, zastávky tramvaje a autobusové stanoviště Želivského 5 min chůze.

 

Popis bytu:

Byt se nachází v 2. patře šestipodlažního domu s výtahem. Vstup do domu je mezipatře, takže výtah je dostupný dolů po schodišti v přízemí nebo nahoru v 1. patře. 

K bytu náleží užívání sklepní kóje v 1. PP domu.

Dispozice: z chodby domu se vchází do předsíně, zde jsou vstupy do dalších místností. Pokoj je orientován na jih do ulice Soběslavská, kuchyň na sever do vnitrobloku. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou s dřezem, plynovým sporákem s troubou, digestoří a místem s připojením pro pračku/myčku. Koupelna je zařízena sedací vanou a umyvadlem, WC je zařízeno kombinovanou mísou.

Podlahy: vinylové, v koupelně a WC dlažba. Dřevěná eurookna s vnitřními žaluziemi. Topení a teplá voda jsou zajištěny centrálně.

Výměry místností: ([1])

Pokoj

26,55 m2

Kuchyně

 8,46 m2

Předsíň

  4,05 m2

WC

 0,85 m2

Koupelna

 2,27 m2

Celkem

42,18 m2

Sklep

 2,90 m2

 

Třída energetické náročnosti budovy: D

Zálohy za služby pro 1 osobu/měsíc: 3 990 Kč (v tom 3 200 Kč topení/byt, elektřina a plyn se převádí na nájemce.

 

Vyvolávací cena: 6 800 Kč/měsíc


Prohlídky:

·                      středa 9. 9. 2026, 16:30 - 17:30

·                      středa 16. 9. 2026, 16:30 - 17:30


Byt si můžete prohlédnout kdykoliv ve vymezeném čase, nemusíte se objednávat.


Termíny prohlídek mohou být i v průběhu výběrového řízení upraveny.


Adresa: Hollarovo nám. 2258/1, Praha 3 – Vinohrady

 

Zodpovědná osoba:

Ing. Zdeněk Břeh

E-mail: zdenek.breh@gavlas.cz

Mobil: 777 721 509

Tel.: 221 666 666


[1]      dle Evidenčního listu

 

[2]      Dle Evidenčního listu

 

více
 
Vyvolávací cena 6 800 Kč
Aktuální cena – Kč
Začátek nebyl stanoven
Konec nebyl stanoven
Vyhlášená Uzávěrka přihlášek: 21.09.2026

Pronájem 1+kk (44 m²), sklep (4 m²), Hořanská 1515/6, byt č. 14, Praha 3 - Žižkov

Číslo
P3PII/15/1515/14, aukce dobrovolná
Adresa
Popis

Aukce pronájmu bytu z majetku Městské části Praha 3. Uzávěrka přihlášek do aukce včetně složení kauce 21. 9. 2026 do 18:00 hod (více v aukční kartě).

Změna Podmínek výběrového řízení na pronájem bytů formou elektronické aukce od 20.5.2026: vítěz musí doložit příjmy členů budoucí domácnosti za posledních 6 měsíců a nabídnuté nájemné nesmí přesáhnout 40 % průměrného čistého příjmu domácnosti.

Účastnit aukce se mohou pouze fyzické osoby – občané ČR, členského státu Evropské unie, Ukrajiny nebo členského státu ESVO, tj. Lichtenštejnska, Švýcarska, Norska a Islandu,

nebo které jsou rodinnými příslušníky občanů členských států Evropské unie ve smyslu čl. 24 směrnice Evropského parlamentu a Rady č. 2004/38/ES,

nebo které mají postavení dlouhodobě pobývajícího rezidenta v členském státě Evropské unie ve smyslu směrnice Rady č. 2003/109/ES,

nebo jsou jinými osobami, kterým obecně závazné právní předpisy či závazné mezinárodní smlouvy stanoví právo na rovný přístup v oblasti bydlení v ČR.

 

 

Poloha:

Byt se nachází ve zrekonstruovaném cihlovém domě na rohu ulic Hořanská a Biskupcova, pouhých 5 minut pěšky od tramvajové zastávka Vozovna Žižkov. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost. Sportovní areál Pražačka s vnitřním i venkovním bazénem je pouze 5 minut pěšky, stejně tak gymnázium, základní i mateřská škola, Kino Aero, lékař či potraviny.

 

Popis bytu:

Byt po rekonstrukci se nachází ve druhém patře třípodlažního cihlového domu v klidné lokalitě, s krásným udržovaným dvorem se spoustou zeleně, lavičkami a dětským pískovištěm.

Dispozice: ze zasklené pavlače domu se vchází do předsíně bytu, z ní do haly, ze které jsou vstupy do WC, koupelny a pokoje. Okno pokoje je orientováno na jih do ulice Jeseniova, k pokoji přiléhá kuchyňský kout. K bytu náleží užívání sklepní kóje v 1. PP domu.

Kuchyňská linka je vybavena dřezem, digestoří, sklokeramickou varnou deskou a troubou. Pod dřezem je připojení na myčku. V chodbě se nachází vestavěná skříň a v ní je prostor pro pračku a její připojení. 

Koupelna je zařízena sprchovým koutem, umyvadlem a elektrickým topným žebříkem. Samostatné WC je vybaveno kombi mísou.

Podlahy: vinylové, v koupelně a WC dlažba.

Okna jsou dřevěná EURO.

Topení a teplá voda jsou zajištěny centrálně.

Výměry místností[1]:/měsíc:

Pokoj s kk

32,73 m2

Koupelna

 2 14 m2

WC

1,04 m2

Předsíň + hala

 8,10 m2

Celkem

44,01 m2

Sklep

   3,99 m2

 

Třída energetické náročnosti budovy: E

 

Zálohy za služby pro 1 osobu/měsíc: 1 770 Kč (v tom topení 1 100 Kč/byt), elektřina se převádí na nájemce.

 

Vyvolávací cena: 7 200 Kč/měsíc

 

Prohlídky:

·                     středa 9. 9. 2026, 18:00- 18:45

·                     středa 16. 9. 2026, 18:00 - 18:45

 

Byt si můžete prohlédnout kdykoliv ve vymezeném čase, nemusíte se objednávat.

 

Termíny prohlídek mohou být i v průběhu výběrového řízení upraveny.

 

Adresa: Hořanská 1515/6, Praha 3 – Žižkov

 

Zodpovědná osoba:

Ing. Zdeněk Břeh

E-mail: zdenek.breh@gavlas.cz

Mobil: 777 721 509

Tel.: 221 666 666



[1] dle Evidenčního listu

 

více
 
Vyvolávací cena 7 200 Kč
Aktuální cena – Kč
Začátek nebyl stanoven
Konec nebyl stanoven
Vyhlášená Uzávěrka přihlášek: 21.09.2026

Pronájem 2+1+hala (69 m²) s balkónem (6 m²), Kouřimská 2368/4, byt č. 15, Praha 3 – Vinohrady

Číslo
P3PII/15/2368/15, aukce dobrovolná
Adresa
Popis

Aukce pronájmu bytu z majetku Městské části Praha 3. Uzávěrka přihlášek do aukce včetně složení kauce 21. 9. 2026 do 18:00 hod (více v aukční kartě).

Účastnit aukce se mohou pouze fyzické osoby – občané ČR, členského státu Evropské unie, Ukrajiny nebo členského státu ESVO, tj. Lichtenštejnska, Švýcarska, Norska a Islandu,

nebo které jsou rodinnými příslušníky občanů členských států Evropské unie ve smyslu čl. 24 směrnice Evropského parlamentu a Rady č. 2004/38/ES,

nebo které mají postavení dlouhodobě pobývajícího rezidenta v členském státě Evropské unie ve smyslu směrnice Rady č. 2003/109/ES,

nebo jsou jinými osobami, kterým obecně závazné právní předpisy či závazné mezinárodní smlouvy stanoví právo na rovný přístup v oblasti bydlení v ČR.

 

 

Poloha:

Cihlový dům z r. 1945 se nachází v klidné jednosměrné ulici Kouřimská, nedaleko křižovatky této ulice s náměstím Jiřího z Lobkovic a zastávky tramvaje Olšanské hřbitovy. Zastávky autobusů, tramvají a metra Želivského jsou vzdáleny 1 zastávku tramvají nebo cca 500 m chůze. Občanská vybavenost je zejména na Floře (1 zastávka tramvaje) a na Vinohradské ul. směrem k Floře. Na nám. Jiřího z Lobkovic se nachází ZŠ a MŠ.

 

Popis bytu:

Byt se nachází ve 4. patře šestipodlažního domu s výtahem. Byt je po rekonstrukci kromě oken. Pronajímatel má zájem v průběhu trvání nájmu provést vlastním nákladem výměnu oken. O tuto skutečnost upravená nájemní smlouva je uvedena v přílohách na stránce aukce bytu na www.internetove-drazby.cz.

Dispozice: z chodby domu se vchází do předsíně, ze které je vstup do WC a haly, z haly jsou vstupy do koupelny, pokojů a kuchyně, za kuchyní je spíž. Z levého pokoje dále vstup na balkón tvaru L orientovaný k jihu a východu. Okno kuchyně je orientováno na východ, okna pokojů na jih. Lokalita je klidná, bez provozu.

Kuchyňská linka se skládá ze dvou částí po stranách kuchyně, na pravé straně je vybavena sklokeramickou varnou deskou, elektrickou troubou a digestoří, levá část je zařízena dřezem, pod dřezem je na připojení pro myčku a pračku, které mohou být umístěny ve volném prostoru pod deskou linky. Koupelna je zařízena vanou, umyvadlem a topným žebříkem. Samostatné WC je vybaveno kombi mísou.

Podlahy: v předsíni, hale a pokojích parkety, v koupelně a WC dlažba, v kuchyni a spíži vinylové. Okna: původní špaletová, ve stavu před výměnou.

Topení a teplá voda jsou zajištěny centrálně.

Výměry místností[1]:

Pokoj 1

21,90 m2

Pokoj 2

20,72 m2

Kuchyně

  6,70 m2

Předsíň

  3,40 m2

Hala

11,50 m2

Spíž

  0,99 m2

Koupelna

  2,88 m2

WC

  1,02 m2

Celkem

69,11 m2

Balkón

 6,20 m2

 

Třída energetické náročnosti budovy: E


Zálohy za služby pro 1 osobu/měsíc: 4 720 Kč (v tom topení 3 900 Kč/byt), elektřina se převádí na nájemce.


Vyvolávací cena: 11 300 Kč/měsíc

 

Prohlídky:

·                      středa 9. 9. 2026, 16:30 - 17:30

·                      středa 16. 9. 2026, 16:30 - 17:30

 

Byt si můžete prohlédnout kdykoliv ve vymezeném čase, nemusíte se objednávat.

 

Termíny prohlídek mohou být i v průběhu výběrového řízení upraveny.

 

Adresa: Kouřimská 2386/4, Praha 3 – Vinohrady

 

Zodpovědná osoba:

Ing. Zdeněk Břeh

E-mail: zdenek.breh@gavlas.cz

Mobil: 777 721 509

Tel.: 221 666 666


[1]      dle Evidenčního listu



více
 
Vyvolávací cena 11 300 Kč
Aktuální cena – Kč
Začátek nebyl stanoven
Konec nebyl stanoven
Vyhlášená Uzávěrka přihlášek: 21.09.2026

Pronájem zrekonstruovaného 2+1 (59 m²). sklep (2 m²), Malešická 2402/23, byt č. 7, Praha 3 - Žižkov

Číslo
P3PII/15/2402/7, aukce dobrovolná
Adresa
Popis

Aukce pronájmu bytu z majetku Městské části Praha 3. Uzávěrka přihlášek do aukce včetně složení kauce 21. 9. 2026 do 18:00 hod (více v aukční kartě).

Změna Podmínek výběrového řízení na pronájem bytů formou elektronické aukce od 20.5.2026: vítěz musí doložit příjmy členů budoucí domácnosti za posledních 6 měsíců a nabídnuté nájemné nesmí přesáhnout 40 % průměrného čistého příjmu domácnosti.

Účastnit aukce se mohou pouze fyzické osoby – občané ČR, členského státu Evropské unie, Ukrajiny nebo členského státu ESVO, tj. Lichtenštejnska, Švýcarska, Norska a Islandu,

nebo které jsou rodinnými příslušníky občanů členských států Evropské unie ve smyslu čl. 24 směrnice Evropského parlamentu a Rady č. 2004/38/ES,

nebo které mají postavení dlouhodobě pobývajícího rezidenta v členském státě Evropské unie ve smyslu směrnice Rady č. 2003/109/ES,

nebo jsou jinými osobami, kterým obecně závazné právní předpisy či závazné mezinárodní smlouvy stanoví právo na rovný přístup v oblasti bydlení v ČR.

 

Poloha:

Byt se nachází v činžovním domě nedaleko křižovatky ulic Jana Želivského a Malešická. Výborná dostupnost: zastávka autobusu 133 Malešická je před domem, zastávky tramvaje Nákladové nádraží Žižkov nebo Biskupcova cca 300 m. Občanská vybavenost v blízkém okolí v ulicí Jana Želivského a na Ohradě, OC Flora je cca 8 min jízdy tramvají.

 

Popis bytu:

Byt po rekonstrukci se nachází ve 2. patře zrekonstruovaného cihlového domu z r. 1960 s výtahem.

Dispozice: z chodby domu se vchází do předsíně. Z předsíně je vstup do WC, koupelny, pravého pokoje, kuchyně a komory. Kuchyň je průchozí do pravého pokoje, který je dále propojen stavebním otvorem do levého pokoje. Okna jsou orientována na jih do ulice Malešická. K bytu náleží užívání sklepní kóje ve společných prostorách domu v 1. PP. K užívání je za domem menší zahrada.

Kuchyňská linka je vybavena dřezem, digestoří, elektrickým sporákem se sklokeramickou deskou a troubou. Pod linkou je příprava na připojení myčky, vedle linky je dále připojení pro pračku.

Koupelna je zařízena vanou a umyvadlem. Samostatné WC je zařízeno kombi mísou.

Podlahy: v pokojích a předsíni parkety, v kuchyni a komoře vinylové, v koupelně a WC dlažba.

Okna jsou dřevěná EURO.

Topení a teplá voda jsou zajištěny centrálně plynovou kotelnou.

Výměry místností: ([1])

Pokoj 1 

15,47 m2

Pokoj 2

19,41 m2

Kuchyně

 11,24 m2

Předsíň

  8,49 m2

Komora

  0,84 m2

WC

 1,10 m2

Koupelna

 2,58 m2

Celkem

59,13 m2

Sklep

2,00 m2

 

Třída energetické náročnosti budovy: E


Zálohy za služby pro 1 osobu/měsíc: 3 160 Kč (v tom topení/byt 2 100 Kč) elektřina se převádí na nájemce.


Vyvolávací cena: 9 200 Kč/měsíc


Prohlídky:

·                     středa 9. 9. 2026, 18:00 - 18:45

·                     středa 16. 9. 2026, 18:00 - 18:45

 

Byt si můžete prohlédnout kdykoliv ve vymezeném čase, nemusíte se objednávat.

 

Termíny prohlídek mohou být i v průběhu výběrového řízení upraveny.

 

Adresa: Malešická 2402/23, Praha 3 – Žižkov

 

Zodpovědná osoba:

Ing. Zdeněk Břeh

E-mail: zdenek.breh@gavlas.cz

Mobil: 777 721 509

Tel.: 221 666 666


[1] dle Evidenčního listu

 


více
 
Vyvolávací cena 9 200 Kč
Aktuální cena – Kč
Začátek nebyl stanoven
Konec nebyl stanoven
Vyhlášená Uzávěrka přihlášek: 21.09.2026

Pronájem 1+1, 57 m², Vinohradská 2190/170, byt č. 13, Praha 3 - Vinohrady

Číslo
P3PII/15/2190/13, aukce dobrovolná
Adresa
Popis

Aukce pronájmu bytu z majetku Městské části Praha 3. Uzávěrka přihlášek do aukce včetně složení kauce 21. 9. 2026 do 18:00 hod (více v aukční kartě).

Změna Podmínek výběrového řízení na pronájem bytů formou elektronické aukce od 20.5.2026: vítěz musí doložit příjmy členů budoucí domácnosti za posledních 6 měsíců a nabídnuté nájemné nesmí přesáhnout 40 % průměrného čistého příjmu domácnosti.

Účastnit aukce se mohou pouze fyzické osoby – občané ČR, členského státu Evropské unie, Ukrajiny nebo členského státu ESVO, tj. Lichtenštejnska, Švýcarska, Norska a Islandu,

nebo které jsou rodinnými příslušníky občanů členských států Evropské unie ve smyslu čl. 24 směrnice Evropského parlamentu a Rady č. 2004/38/ES,

nebo které mají postavení dlouhodobě pobývajícího rezidenta v členském státě Evropské unie ve smyslu směrnice Rady č. 2003/109/ES,

nebo jsou jinými osobami, kterým obecně závazné právní předpisy či závazné mezinárodní smlouvy stanoví právo na rovný přístup v oblasti bydlení v ČR.

 

Poloha:

Byt se nachází v činžovním domě na tepně Vinohrad, ulici Vinohradská. Výborná dopravní dostupnost – zastávka tramvaje Olšanské hřbitovy je prakticky před domem, ke stanici metra Želivského je cca 350 m nebo 1 zastávka tramvaje. Občanská vybavenost je zejména na Floře (1 zastávka tramvaje), ZŠ a MŠ na nám. Jiřího z Lobkovic.


Popis bytu:

Byt se nachází ve 4. patře sedmipodlažního domu s výtahem.

Dispozice: z chodby domu se vchází do předsíně, ze které jsou do dalších místností bytu – koupelny, WC, pokoje, kuchyně a 2 komor. Okna jsou orientována na sever do ulice Vinohradská. Výhled je na sever do zeleně Olšanských hřbitovů a z bočních okýnek arkýře na západ s žižkovskou věží a na východ k židovskému hřbitovu a hotelu Don Giovanni.

Kuchyňská linka je vybavena dřezem, sklokeramickou varnou deskou, elektrickou troubou a digestoří. Pod dřezem je příprava na připojení myčky, která může být umístěna vedle linky. Koupelna je zařízena vanou a umyvadlem, vedle vany je místo s připojením pro pračku. Samostatné WC je zařízeno kombi mísou.

Okna jsou nová špaletová, s dvojitým vnějším zasklením, které izoluje hluk z ulice.

Podlahy: vinylové, v pokoji parkety, v koupelně a WC dlažba. Teplo a teplá voda jsou zajištěny centrálně.

Výměry místností[1]:

Pokoj

20,31 m2

Kuchyň

16,51 m2

Koupelna

5,95 m2

WC

1,54 m2

Předsíň

7,68 m2

Komora 1

1,44 m2

Komora 2

4,11 m2

Celkem

57,49 m2

 

 

Třída energetické náročnosti budovy: D


Zálohy za služby pro 1 osobu/měsíc: 4 935 Kč (v tom topení/byt 4 200 Kč ), elektřina se převádí na nájemce.

 

Vyvolávací cena: 8 700 Kč/měsíc

 

Prohlídky:

·           středa 9. 9. 2026, 16:30 - 17:30

·           středa 16. 9. 2026, 16:30 - 17:30

 

Byt si můžete prohlédnout kdykoliv ve vymezeném čase, nemusíte se objednávat.

 

Termíny prohlídek mohou být i v průběhu výběrového řízení upraveny.

 

Adresa: Vinohradská 2190/170, Praha 3 – Vinohrady

 

Zodpovědná osoba:

Ing. Zdeněk Břeh

E-mail: zdenek.breh@gavlas.cz

Mobil: 777 721 509

Tel.: 221 666 666



[1]      dle Evidenčního listu

 

více
 
Vyvolávací cena 8 700 Kč
Aktuální cena – Kč
Začátek nebyl stanoven
Konec nebyl stanoven


Proč elektronické aukce?

Elektronická aukce je rychlejší, výnosnější a transparentnější než prodej přes realitní kancelář.


Jak dát svůj byt do aukce?

Zavolejte na číslo 800 522 222 a sjednejte si schůzku.


Proč se účastnit?
  • Úspora času. Nemusíte chodit do žádné aukční síně.
  • Naprostá anonymita. Před ostatními účastníky aukce vystupujete pouze jako nic neříkající identifikační číslo.
  • Vše z pohodlí domova, beze stresu, u šálku kávy.

    Návody a nápověda